Funkcjonalność dopasowana do Ciebie

Oprócz kompleksowego systemu wsparcia sprzedaży mieszkań dla deweloperów przygotowaliśmy szereg opcji dodatkowych, takich jak:

 • Wyszukiwarka lokali na stronie inwestycji
 • Umieszczona na stronie internetowej inwestycji i bezpośrednio powiązana z CRM ProfDeveloper umożliwia Twoim klientom samodzielne przeszukiwanie bazy lokali i podgląd planów oraz kart katalogowych w formacie PDF. Dopasuj wyszukiwarkę do swoich wymagań i zadecyduj o zakresie wyszukiwania i ilości przedstawianych informacji.

  Oprócz prostego wyszukiwania według standardowych preferencji (cena, liczba pokoi, piętro itp.), CRM ProfDeveloper pozwala na zaawansowane opcje wyszukiwania – za pośrednictwem trójwymiarowej wizualizacji budynku, planów pięter oraz planów lokali w animacji flash.

  System może być także dopasowany do działania z już istniejącą wyszukiwarką, by zapewnić Ci stałą aktualizację prezentowanych danych.

 • Hosting CRM ProfDeveloper
 • Oprócz instalacji systemu na dedykowanych serwerach Linux, np. w siedzibie klienta, umożliwiamy także instalację systemu na serwerach hostingowych – w chmurze. To wygodne rozwiązanie, które oprócz wielu korzyści gwarantuje obniżenie kosztów związanych z zakupem i obsługą serwera stacjonarnego.

  Hosting CRM to wysoki stopień bezpieczeństwa przechowywanych danych i pełny dostęp do systemu 24 godziny na dobę. Kopie bezpieczeństwa wykonywane są w cyklu godzinowym, a pakiet zabezpieczeń jest w pełni zgodny z wymogami GIODO.

 • Strony WWW inwestycji
 • Nasz dział ProfKreacja przygotuje gotową stronę inwestycji zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Zostanie ona automatycznie spięta z bazą CRM developera, by w przejrzysty sposób prezentować pełną lub przykładową ofertę lokali.

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do nas:

biuro@profprojekt.pl – odpowiemy na każde Twoje pytanie. Lub wypełnij formularz i uzyskaj dostęp do bezpłatnej wersji demonstracyjnej.

ProfDeveloper

Oprogramowanie dla developerów – wsparcie sprzedaży mieszkań

Oferujemy bezpłatną prezentację systemu w siedzibie Twojej firmy. Po wdrożeniu systemu przeprowadzamy szkolenie z jego obsługi. UWAGA: Gwarancja zwrotu kosztów szkolenia! Jeśli nie zrozumiesz w ciągu 1 godziny i nie nauczysz się w ciągu 1 dnia.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (pole wymagane)

E-mail (pole wymagane)

Telefon

Firma (pole wymagane)

Wiadomość

Chcę otrzymać dostęp do wersji demonstracyjnej systemu ProfDeveloper